Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > Podmienky používania
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Podmienky používania

Components-Mart.com podmienky použitia:


Táto dohoda podrobne opisuje zmluvné podmienky www.Components-Mart.com, ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať!

Prečítajte si prosím tento termín používania a vyhlásenie o ochrane osobných údajov pred zaregistrovaním na stránkach Components-Mart.com.once, že ste sa úspešne zaregistrovali, prečítali ste, súhlasili a prijali všetky podmienky z hľadiska používania a vyhlásenia o ochrane osobných údajov. budeme publikovať aktualizovanú verziu na Components-Mart.com, ak sme toto vyhlásenie zmenili. všetok obsah dohody nadobudne účinnosť dňom uverejnenia. ak nesúhlasíte s touto revíziou, musíte ukončiť vzťah so spoločnosťou Components-Mart.com.

1, REGISTRÁCIA UŽÍVATEĽA:

1), Kvalifikácia používateľa:
Všetci užívatelia Component-Mart.com musia byť spoločnosťami alebo jednotlivcami, ktorí môžu podľa zákona podpisovať zmluvu o právnom záväzku. Nepoužívajte naše služby, ak ste neboli kvalifikovaní. Nemôžete preniesť ani predať svoj účet Components-Mart.com. Components-Mart.com si vyhradzuje právo pozastaviť alebo ukončiť váš účet podľa svojich želaní.
2), písanie materiálu:
Všetci používatelia musia spoločnosti COMPONENTS-CENTER.COM poskytnúť skutočné a platné osobné informácie, aby sa zabezpečilo bežné podnikanie. Ak dôjde k akýmkoľvek zmenám, okamžite informujte a aktualizujte Components-Mart.com.
Všetci používatelia Components-Mart.com súhlasia s prijatím e-mailov a správ od partnerov Components-Mart.com alebo Components-Mart.com.

2, SÚKROMIA:

Components-Mart.com má vyhlásenie o ochrane osobných údajov, ktoré sa vzťahuje na všetkých používateľov vrátane používateľskej dohody. Mali by ste si prečítať a akceptovať vyhlásenie o ochrane osobných údajov pri používaní Components-Mart.com pri registrácii a počas obdobia Components-Mart budete musieť dodržiavať pravidlo (a Components-Mart.com akúkoľvek aktualizovanú verziu vyhlásenia o ochrane osobných údajov). používateľov.
 • 1) Pred schválením o všetkých informáciách o používateľských údajoch, skutočnom mene, adrese, e-mailovej adrese, kontaktných údajoch atď. Components-Mart.com sa nebude používať na žiadne iné účely.
 • 2), Používajte osobné údaje. Components-Mart.com zhromažďuje neoprávnené informácie prostredníctvom adresy IP, vrátane vlastností prehliadača, typu operačného systému, názvu domény poskytovateľa internetových služieb, ktorý poskytuje prístupové služby atď. Za účelom optimalizácie stránky obrazovky počítača. Components-Mart.com tiež vytvára štatistiku tokov používateľov a zlepšuje správu a servis zhromažďovaním vyššie uvedených informácií.
 • 3), Bezpečnosť osobných údajov. Components-Mart.com bude chrániť vaše osobné údaje pomocou bezpečného serverového ovládacieho zariadenia.
 • 4), Zverejnenie a obmedzenie osobných údajov. Components-Mart.com poskytne informácie o osobných údajoch podľa požiadaviek oddeleného právneho oddelenia alebo s cieľom verejnej bezpečnosti, keď vláda askComponents-Mart.com zverejní informácie o osobných údajoch v súlade so zákonnými postupmi. Components-Mart.com nenesie žiadnu zodpovednosť za takýchto okolností. Pri splnení nasledujúcich podmienok spoločnosť Components-Mart.com bude používať osobné údaje nad rámec nevyhnutného rozsahu: Už sme dostali váš súhlas, príslušné zákony a postupy požadujú od Components-Mart.com, aby poskytli informácie o údajoch používateľov.

3, OBCHOD:

Všetci používatelia pri nákupe musia spĺňať tieto podmienky:
 • 1), používatelia musia dodržiavať všetky platné zákony, predpisy, pravidlá a miestne zákony, keď používajú službu a nákup služby Components-Mart.com. Musíte tiež dodržiavať tieto podmienky používania a vyhlásenie o ochrane osobných údajov vrátane všetkých podmienok a pravidiel uvedených dokumentov.
 • 2), ste pri zakúpení povinní dokončiť transakciu so spoločnosťou Components-Mart.com, s výnimkou zakázaných obchodných podmienok a zákonov. Po zadaní objednávok prijmite obmedzené podmienky v opise tovaru, ak sú tieto obchodné podmienky legálne a podľa tejto dohody.
 • 3), Reklama, cenník a vyhlásenia na Components-Mart.com nie sú ponukou. Máme právo si spomenúť informácie z jednej strany, keď spoločnosť Components-Mart.com zistí, že čísla dielov a organizácie výrobcov sú zjavne nesprávne alebo nie sú na sklade. Components-Mart.com si vyhradzuje právo na nákup obmedzeného množstva. Pri zadávaní objednávky potvrdzujete, že ste v zákonnom veku na zakúpenie tohto tovaru a ste zodpovední za pravosť všetkých informácií, ktoré ste uviedli v objednávke.
 • 4), cena a dostupnosť produktu budú uvedené na stránkach. Tento druh informácií bude aktualizovaný kedykoľvek bez oznámenia. Dodací poplatok bude vyrovnaný iným spôsobom podľa rôznych spôsobov dopravy, ktoré si vyberiete. V prípade akýchkoľvek nehôd, napríklad dodávateľa zvýšila cenu, zmeny DPH alebo chyby systému Components-Mart.com, všetky dôvody spôsobili revíziu ceny po potvrdení objednávky, Components-Mart.com bude zasielať e-mailom alebo zavolať na oznámenie týchto informácií, môžete rozhodnúť, či chcete zrušiť objednávku, alebo nie.

4, KVALITA A SERVIS:

1), pozrite sa na popredajný servis.
2), Kvalita výrobkov.
Produkty Components-Mart.com budú prísne dodržiavať vládne a profesionálne štandardy. Ak bez predchádzajúcich noriem budeme vykonávať podľa štandardu výrobcu, ak bez všetkých vyššie uvedených noriem, zákazníci môžu prerokovať a rozhodnúť medzi Components-Mart.com. Akýkoľvek problém s kvalitou alebo mimo štandardov produktov, môžu používatelia požiadať o návrat alebo výmenu.

5, BEZPEČNOSŤ STRÁNKY:

Budete súhlasiť s tým, že nemôžete vstúpiť na webové stránky akýmkoľvek robotom, softvérom Spider alebo Refresh pre akýkoľvek účel bez povolenia Components-Mart.com vo forme písania.
Okrem toho súhlasíte s tým, že:
 • 1), Akékoľvek nerozumné správanie a disproporcionálne správanie, ktoré môže preťažiť webovú stránku Components-Mart.com s (na základe rozhodnutia spoločnosti Components-Mart.com určiť).
 • 2) Bez písomného súhlasu spoločnosti Components-Mart.com môžete meniť, kopírovať, prenášať, odvodzovať diela, distribuovať alebo prezerať webové stránky (okrem vašich osobných informácií).
 • 3), zasahovať alebo sa pokúšať zasahovať do bežnej prevádzky webových stránok alebo akéhokoľvek spracovania akcií na webe.
 • 4) Používajte akýkoľvek obsah, ktorý je zakázaný súvisiacimi zákonmi a pravidlami.
 • 5), Použite akýkoľvek vírus, trójsky kôň, červový vírus, časová bomba, zrušenie roboty, veľkonočné vajíčko, spyware alebo iný počítačový program, ktorý môže poškodiť, revidovať, mazať, nepriaznivý účinok, tajné zachytenie, alebo osobné informácie.

6, VYHLÁSENIE O PRÁVACH DUŠEVNÉHO VLASTNÍCTVA:

Autorské právo, patent, ochranná známka, obchodné tajomstvo a všetky práva, ktoré spoločnosť Components-Mart.com ponúka, patria do Components-Mart.com. bez súhlasu ComponentsMart.com, ktokoľvek alebo člen môže Ť Ť t stiahnuť, kopírovať, prenos, revidovať a upravovať. V opačnom prípade nesie celú právnu zodpovednosť. Components-Mart.com vlastní právo na pamäť dátového servera Components-Mart.com, keď používateľ používa túto službu.

7, UPOZORNENIE:

Components-Mart.com je zodpovedná za to, aby poskytla technickú podporu, aby sa ubezpečil, že webové stránky sú v prevádzkyschopnom stave. Snažte sa vyhnúť sa prerušeniu prevádzky alebo časový limit prerušenia v čo najkratšom čase. Uistite sa, že používateľ môže hladko riešiť internet. Ale v dôsledku vyššej moci alebo iných dôvodov, ktoré nemôžu kontrolovať, spôsobiť zlyhanie alebo nefunkčnosť webových stránok, spôsobiť straty niektorých záznamov, správ alebo informácií, Components-Mart.com je nezodpovedná: a akýkoľvek používateľ ponúka nesprávne alebo nedokončené a výsledok falošných informácií, že nemôže používať službu Components-Mart.com alebo trpieť inými stratami, Components-Mart.com je nezodpovednosť.

8, OTHERS

Táto dohoda sa vo všetkých ohľadoch riadi zákonmi Hongkongu. Táto webová stránka všetkých používateľov je neodvolateľne držiteľom Components-Mart.com umiestnený na základe právomoci súdu a vyššieho súdu. Ustanovenia tejto zmluvy sú oddeliteľné. Ak sa niektoré ustanovenie tejto zmluvy považuje za neplatné alebo nevykonateľné, môže sa toto ustanovenie vypustiť a zostávajúce ustanovenia sa vykonajú.