Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > prihláška > preprava
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

preprava

Systémové riešenia pre pripojenú infraštruktúru dopravnej siete

Systems Solutions for Connected Transportation Network Infrastructure | MicrosemiZvýšená mobilita, bezpečnosť a prispôsobivosť podmienkam v reálnom čase na letiskách, námorných prístavoch, železničnej a hromadnej doprave - prepojenie a technologické pokroky umožňujú pripojeným dopravným sieťam viac ako kedykoľvek predtým zlepšiť skúsenosti a bezpečnosť cestujúcich.

Na zlepšenie situačného povedomia pre väčšiu bezpečnosť a bezpečnosť davu sa tranzitné orgány často spoliehajú na IP kamery ako súčasť svojich celkových bezpečnostných systémov. Prístupové body siete WLAN taktiež obohacujú skúsenosti cestujúcich s vysokou hustotou pripojenia Wi-Fi a LTE, a to ako palubnými, tak vnútornými tranzitnými terminálmi. Spoločnosť Microsemi ponúka niekoľko systémov Power over Ethernet (PoE) na podporu bezpečnej vnútornej a vonkajšej inštalácie dohľadových a komunikačných zariadení, ktoré vyžadujú až 60 W napájania. IP kamerové systémy sa taktiež spoliehajú na presnú a presnú synchronizáciu načasovania v sieti na distribúciu času siete IP kamerám, ktoré sú distribuované na celom webe. Microsemi je lídrom v serveroch Network Time Protocol (NTP), ktoré sa pripájajú k rôznym potenciálnym zdrojom synchronizácie vrátane vstupov GPS, aby presne distribuovali časovanie pomocou protokolu NTP.

Pre poskytovateľov služieb, ktorí chcú zvýšiť kapacitu a pokrytie siete na poskytovanie vyspelých bezdrôtových služieb pre hotspoty v tranzitných zariadeniach, Microsemi poskytuje kompletné časovacie systémy pre synchronizáciu času v sieti a presné časové značenie naprieč distribuovanými systémami. Časové a synchronizačné riešenia spoločnosti Microsemi umožňujú scenáre nasadenia vnútorných a vonkajších bezdrôtových sietí v tranzitných zariadeniach a sú ideálne pre viacnásobné aplikácie vrátane malých buniek na krytie LTE s vysokou hustotou a bezdrôtový backhaul.

Presný, presný čas podobne zohráva rozhodujúcu úlohu aj v iných segmentoch dopravného priemyslu. Napríklad spoločnosti verejnej dopravy, spoločnosti poskytujúce zásielky, letecké spoločnosti atď. Musia zabezpečiť, aby ich rozsiahle siete mali správny čas, aby presne identifikovali odchýlky od harmonogramu, aby manažéri mohli prijímať nápravné opatrenia a presné záznamy je možné zachovať, ako je často požadované na účely regulačného alebo zlepšovacieho procesu. Microsemi SyncServers® a karty zbernice so softvérom ovládača poskytujú presnosť a robustnosť potrebnú na poskytnutie presného časového označenia, ktoré určuje s presnosťou presne, kedy bola zbernica dosiahnutá alebo bol dodaný balík. Presné a spoľahlivé časovanie siete umožňuje lepšie rozhodovanie s cieľom zlepšiť výkon dopravného systému a zabezpečiť pozitívnu skúsenosť cestujúcich.

Preskúmajte naše systémové riešenia pre pripojenú infraštruktúru dopravnej siete:

 • NTP a PTP servery
 • Integrovaní veľmoži
 • Sieťové časové servery / NTP servery
 • PoE Systems


Microsemi je inovátor Power over Ethernet, ktorý od roku 1998 dodáva IO a systémy PoE a je hlavným zdrojom noriem IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae a HDBaseT. Microsemi presné časové riešenia tiež stanovujú svetový štandard pre čas. Naše riešenia načasovania a synchronizácie na vytváranie, distribúciu a aplikáciu presného a presného času sa používajú na celom svete vo viacerých odvetviach vrátane komunikácie, letectva / obrany, IT infraštruktúry a metrológie. S pokročilými technológiami Microsemi pre energetická účinnosť a časová presnosť, môžeme vám pomôcť vybudovať spoľahlivejšie a bezpečnejšie siete a systémy na uspokojenie najnáročnejších aplikácií spojených s dopravnou sieťou.