Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > prihláška > Test, vedecké a meranie
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Test, vedecké a meranie

Roztoky pre testy, vedecké & Meracie zariadenie

Rozmanité produktové portfólio spoločnosti Microsemi pre testovacie, vedecké a meracie zariadenia rieši rôzne testovacie aplikácie, ako sú RF testovanie a analyzátory signálov, synchronizácia automatických testovacích zariadení (ATE) a optické testovanie. Kľúčové výhody nášho portfólia pre testovacie, vedecké a meracie zariadenia zahŕňajú:

 • Najvyšší frekvenčný rozsah MMIC, vrátane zosilňovačov, detektorov fázových frekvencií a plne programovateľných prescalerov pre vysokorýchlostné rozhrania
 • Najmenší tvarový faktor, najvyššia presnosť rubidia miniatúrne atómové hodiny (MAC), ideálne pre automatizované testovacie zariadenia (ATE), analyzátory signálov a referencie frekvencie
 • Vedúci portfólio spoločnosti 40G / 100G / 400G ovládače optickej linky
 • Pridaná hodnota s vysokou hodnotou PCIe Gen3 fanout prepínače a Ukladacie prepínače PCIe Gen3 pre pružné, nízke napájanie a vysokú spoľahlivosť prepínania PCIe
 • Široký rozsah dátovej rýchlosti, flexibilný počet portov integrity signálu riešenia pre smerovanie a čistenie signálu v aplikáciách nx10G (40G a 100G)
 • Nízka spotreba energie, energeticky nezávislá, SEU-immune Flash-based FGPA a SoCs pre riadenie systému skúšok a meraní
 • High-spoľahlivosť tranzistorové diódy na potlačenie napätia (TVS) pre najvyššiu ochranu v obvode


Preskúmajte naše portfólio pre testovacie, vedecké a meracie zariadenia:

 • FPGA & SoC
 • MMIC
 • Optické ovládače
 • Prepínače PCIe
 • Rubidium miniatúrne atómové hodiny (MAC)
 • Kondicionéry integrity signálu a spínače priečnych bodov
 • TVS diódy


Ste pripravení preskúmať ďalšie? Obráťte sa na svojho miestnej pobočky spoločnosti Microsemi dnes nájsť správne technológie a produkty pre váš test, vedecké a meracie zariadenia.

Riešenia pre RF testovacie zariadenia

MMIC on RF Test Equipment | Microsemi

V prípade skúšobných zariadení RF Microsemi ponúka produkty MMIC a atómové hodiny s malými rubínmi (MAC). Portfólio MMIC spoločnosti Microsemi zahŕňa širokopásmové zosilňovače (výkonové a nízke šumové), zosilňovacie moduly, predzosilňovače, tlmiče a spínače s rozlíšením od 65 GHz až po 65 GHz založené na vysoko výkonných procesných technológiách. Spoločnosť Microsemi ponúka 18 distribuovaných produktov zosilňovačov, vrátane vedúcich MMIC DC-65GHz. Mikroprocesory Microsemi kombinujú vyššiu frekvenciu, pružnosť rozdelenia veľkým počtom pomerov a veľmi dobrý reziduálny fázový šum.

Testovacie a meracie aplikácie, ako sú analyzátory signálov, automatizované testy a referencie frekvencie, sa opierajú o presný a stabilný odkaz, ktorý slúži ako vnútorný referenčný oscilátor v zariadení. Historicky však kľúčové výzvy s integráciou referenčného oscilátora boli, že presnosť a stabilita nad teplotou sa vyskytli na úkor rozptýlenia a veľkosti výkonu.

MAC in RF Signal Analyzer | Microsemi

Zadajte rubídové hodiny, ktoré prinášajú presnosť hodín od častí na milión (PPM) na časti na miliardu (PPB). Pri analýze vysokofrekvenčného signálu Microsemi's rubidium MAC umožňujú výrobcom skúšobných a meracích zariadení dosiahnuť presnosť a stabilitu dosiahnutú predtým len s externými hodinami rubídia, čo je zlomok celkovej ceny, veľkosti, hmotnosti a spotreby energie. S vyššou presnosťou a stabilitou ako s kryštálovými oscilátormi vyžadujú zariadenia používajúce MAC Microsemi rubidium MAC menej častú kalibráciu. Navyše, MAC Microsemi môžu pracovať spoločne s OXCO pre to najlepšie z oboch svetov: MAC stabilita a presnosť v kombinácii s fázou šumu OCXO.

vlastnosť MAC Tradičné Rubidium
umiestnenia interný externý
veľkosť menšie Veľký
Moc 5W pri 25 ° C ~ 10W == & gt; 2xMAC!
teplo menej viac
kabeláž Žiadne káble Externá kabeláž
Fanúšikovia Žiadna alebo menšia veľkosť Potrebné ventilátory
Presnosť (10Mhz) & Lt; 0.0005Hz & Lt; 0.0005Hz
Konfigurácia pripojenia Držiak PCB Veľké mechanické

Preskúmajte naše riešenia pre RF testovacie zariadenia

 • MMIC
 • Rubidium miniatúrne atómové hodiny (MAC)


Chcete sa dozvedieť viac? Obráťte sa na svojho miestnej pobočky spoločnosti Microsemi dnes nájsť správne technológie a produkty pre vaše návrhy RF testovacích zariadení.

Synchronizácia automatického testovacieho zariadenia (ATE)

MAC in Automated Test Equipment Synchronization | MicrosemiAutomatizované skúšobné zariadenie (ATE) závisí od toho, že v zariadení má presný a stabilný vnútorný referenčný oscilátor. Pri rubídových hodinách sa presnosť hodín zvyšuje exponenciálne z častí na milión (PPM) na časti na miliardu (PPB). Portfólio spoločnosti Microsemi ponúka na trhu najmenší rozmer a najvyššie výkonové miniatúrne hodinky rubídia (MAC). Využívajúci nižšiu spotrebu elektrickej energie ako tradičné hodinky rubídia v kompaktnejšej polohe, MAC Microsemi sú ideálne pre vaše najprísnejšie konštrukcie zariadení ATE.

Prezrite si naše rubínové miniatúrne atómové hodiny (MAC) pre automatizované testovacie zariadenia.

Chcete sa dozvedieť viac? Obráťte sa na svojho miestnej pobočky spoločnosti Microsemi dnes nájsť správne technológie a produkty pre vaše potreby synchronizácie ATE.

Riešenia pre testovanie optických portov

IC Solutions for Optical Test Equipment | MicrosemiAk sa používajú v komunikačných zariadeniach, optické vedenia integrované do optických modulov, ako SFP alebo SFP + spolu s optickým PHY. Výrobcovia testovacích zariadení, ktoré testujú optické porty, však majú tendenciu umiestňovať ovládač linky a PHY na vlastnú dosku a kontrolovať maximálne možné množstvo parametrov v návrhu.

Ovládače optickej sady Microsemi sa dodávajú v balení z polymérov z tekutých kryštálov, čím sa stávajú odolnejšími voči vlhkosti a deformácii. Okrem toho naše domáce testovanie zaručuje najvyššiu úroveň kvality, a to v súlade s vysokými štandardmi spoločnosti Microsemi.

Preskúmajte naše ovládače optických vedení pre testovacie zariadenia.

Chcete sa dozvedieť viac? Obráťte sa na svojho miestnej pobočky spoločnosti Microsemi dnes nájsť správne technológie a produkty pre vaše požiadavky na optické testovacie zariadenia.