Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > prihláška > vzdelanie
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

vzdelanie

Systémové riešenia pre infraštruktúru siete Campus

System Solutions for K-20 Campus Network Infrastructure | MicrosemiPožiadavky na technológie a konektivitu v školách K-12, ako aj v inštitúciách vysokoškolského vzdelávania naďalej tlačia zastaranú sieťovú infraštruktúru a systémy do svojich hraníc.

Požiadavka na vysokorýchlostný prístup k diaľkovým údajom a fyzická bezpečnosť kampusu predovšetkým spôsobuje spoliehanie sa na napájané zariadenia (PD) vrátane:

 • Bezdrôtové lokálne siete (WLAN)
 • Kamerové IP kamery
 • Tenkých / nulových klientov
 • IP telefóny


Vďaka väčšiemu využívaniu PD dôjde k nárastu potreby dostupnej, dostupnej a spoľahlivej energie, pričom sa zároveň vyžaduje prísľub budúcej adaptability. Technológia Power over Ethernet (PoE) umožňuje napájanie, centrálne zálohovanie a resetovanie vzdialených zariadení bez potreby certifikovaného elektrikára. Portfólio PoE spoločnosti Microsemi zaručuje flexibilitu, spoľahlivosť a optimálne napájanie počas celej životnosti vašej kampusovej siete.

Pre infraštruktúru kampane začína sieť IP pre monitorovanie videa s presnou a presnou synchronizáciou načasovania siete, ktorá poskytuje sieťový čas IP kamerám distribuovaným v celom areáli. Microsemi je lídrom v NTP serveroch, ktoré sa pripájajú k rôznym potenciálnym zdrojom synchronizácie vrátane vstupov GPS a presne distribuujú sieťový čas pomocou protokolu NTP.

Pre poskytovateľov služieb, ktorí chcú zvýšiť kapacitu a pokrytie siete na poskytovanie pokročilých bezdrôtových služieb pre hotspoty v areáli, spoločnosť Microsemi tiež poskytuje kompletné časovacie systémy pre synchronizáciu času v sieti a presné časové označenie naprieč distribuovanými systémami. Aktivácia možností nasadenia bezdrôtových sietí vo vnútri a vonku, riešenia Microsemi pre siete a kampane sú ideálne pre viacero aplikácií vrátane malých buniek na husté pokrytie LTE a backhaul na eNodeBs na okraji siete LTE.

Preskúmajte naše systémy pre infraštruktúru sieťového kanála K-20:

 • NTP a PTP servery
 • Integrovaní veľmoži
 • Sieťové časové servery / NTP servery
 • PoE Systems


Microsemi je inovátor Power over Ethernet, ktorý od roku 1998 dodáva IO a systémy PoE a je hlavným zdrojom noriem IEEE 802.3af, IEEE 802.3ae a HDBaseT. Microsemi presné časové riešenia tiež stanovujú svetový štandard pre čas. Naše riešenia načasovania a synchronizácie na vytváranie, distribúciu a aplikáciu presného a presného času sa používajú na celom svete vo viacerých odvetviach vrátane komunikácie, letectva / obrany, IT infraštruktúry a metrológie. S pokročilými technológiami Microsemi pre energetická účinnosť a časová presnosť, môžeme vám pomôcť vybudovať spoľahlivejšie a bezpečnejšie siete a systémy, ktoré spĺňajú najnáročnejšie aplikácie v kampusovej sieti.