Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > prihláška > Ochrana údajov & Bezpečnostné riešenia pre dáta
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Ochrana údajov & Riešenia zabezpečenia pre dátové centrum

Bezpečnosť. Performance. Škálovateľnosť. Spoľahlivosť.

Zabezpečenie sieťovej infraštruktúry a systémov ukladania dát je rozhodujúce, teraz viac ako kedykoľvek predtým. Riešenia IO a RAID od spoločnosti Microsemi, ktoré obsahujú šifrovanie údajov založené na kontroléroch (CBE) a bezpečné zavádzacie FPGA, poskytujú architektom dátových centier najbezpečnejšiu a najspoľahlivejšiu serverovú a ukladaciu infraštruktúru. 

Spoločnosť Microsemi ponúka špičkové portfólio vrátane riešení pre dôveru systému s našimi riešeniami FGPA s bezpečným zavádzaním a robustnými riešeniami na ochranu a zabezpečenie údajov pre dáta v pohybe, údaje v prevádzke a dáta v kľude v prostredí dátových centier. Naše portfólio technológií zjednodušuje čas a cestu k trhu s riešeniami prispôsobenými jedinečnému zabezpečeniu, platforme, výkonnosti a obchodným požiadavkám organizácie. 

Šifrovanie údajov založené na kontrole

Smart Storage Solutions for Data Center | MicrosemiMicrosemi je osvedčeným lídrom v šifrovaní založenom na regulátore s míľnikmi z roku 2008, keď sme uviedli prvé riešenie šifrovania založené na regulátoch pre dátové centrá. Odvtedy sme priniesli viaceré inovácie v oblasti kremíka a riešení, ako napríklad inteligentnú podporu šifrovania šifrovacích prvkov v RAID, spolu s prvým vysokým počtom portov 12 Gb / s SAS ROC s šifrovaním a prvým priemyselným prvkom šifrovania HBA.

Dnes Microsemi ponúka šifrovanie založené na regulátoch na platforme Smart Storage (maxCrypto) pre serverový trh  a na Tachyonová platforma (storClad) pre trh Storage Systems.

Okrem nižších energetických potrieb a nižšieho TCO, šifrovanie založené na regulátore ponúka niekoľko výhod pred šifrovaním založeným na jednotke, vrátane:

 • Architektonické výhody:  Podporuje všetky médiá SAS alebo SATA (pevný disk, SSD) vrátane starších zariadení. Technológia CBE spoločnosti Microsemi umožňuje stovky unikátnych kľúčov na jednotku (tisíce kľúčov na server), čo umožňuje flexibilnejšie prípady použitia, ako je okamžité odstránenie používateľov v aplikáciách s viacerými nájmami. Riešenie CBE spoločnosti Microsemi sa tiež zaoberá bezpečnostnými otvormi tým, že zabezpečí zašifrovanie 100% údajov na jednotke, rovnako ako všetky dáta medzi jednotkou a riadiacou jednotkou, ako aj údaje v vyrovnávacej pamäti radiča RAID. Šifrovanie založené na regulátore je navyše nezávislým na operačnom systéme a testovanie zhody môže byť dosiahnuté na úrovni adaptéra pre viac typov konfigurácie.
 • škálovateľnosť: Použitie prístupu založeného na regulátoch na šifrovanie dát prináša čo najviac v škálovateľných podnikových riešeniach. Schopnosť bežať na úrovni linky chráni výkon vašich dátových centier. Lokálne alebo vzdialené riadenie kľúčov zabezpečuje bezpečnosť vašich dát na pokoj s 256-bitovým šifrovaním XTS-AES a súladom s normou FIPS 140-2.
 • Prevádzkové výhody: Šifrovanie údajov založené na ovládači nevyžaduje, aby bol riadený, kvalifikovaný a podporovaný špeciálny kód SKU jednotky. Všetky štandardné nástroje pre správu fungujú v našich šifrovacích riešeniach založených na regulátore.

 

Riešenia pre zabezpečené spustenie dátového centra

Zatiaľ čo robustné bezpečnostné opatrenia na ochranu údajov v pohybe, údaje v prevádzke a údaje v pokoji sú základom bezpečnosti vstavaných systémov, je rovnako dôležité vytvoriť koreň hardvéru dôvery. V dátovom centre pridanie zabezpečeného zavádzacieho FPGA do riadiaceho CPU poskytuje prostriedky na zabezpečenie autenticity základnej platformy, bezpečnú správu kľúčov a poskytnutie silných protiopatrení protiopatrenia na ochranu proti neoprávnenému fyzickému prístupu a reverznému inžinierstvu. 

Spoločnosť Microsemi je lídrom v oblasti zabezpečenia vstavaných systémov a riešení pre inteligentné ukladanie dát s históriou vedúceho postavenia na trhu v oblasti šifrovania údajov založených na regulátore a kompletného portfólia založeného na jednotnom stohu. Preskúmajte naše bezpečné zavádzacie riešenia pre dátové centrá.

 

Osvedčené technologické riešenia

Riešenia ochrany dát a zabezpečenia pre dátové centrum

Vychádzajúc z našich vedúcich pozícií v oblasti technológií, inovatívne polovodičové a softvérové ​​riešenia spoločnosti Microsemi pre infraštruktúru dátového centra zvyšujú výkonnosť a umožňujú služby ďalšej generácie, ktoré transformujú siete, ktoré sa pripájajú, ukladajú a presúvajú veľké dáta.

Jednotky Microsemi s vysokou hustotou, vysokou výkonnosťou a nízkou spotrebou SAS / SATA a NVMe umožňujú rozlíšiť objemové alebo rýchlostné úložné riešenia pre dátové centrum. 

Jednotky Flashtra NVRAM sú riešenie NVRAM PCI-Express® založené na najmodernejšom regulátore NVMe na trhu. Táto rodina poskytuje novú úroveň výkonu v hierarchii pamäte / úložiska, čím prináša výrobcov OEM úložiska, cloudové aplikácie a poskytovateľov služieb do éry pamäte triedy storage.

Tkaniny Microsemi SAS, PCIe a Ethernet umožňujú rozšíriteľnú škálovateľnosť systému ukladania dát. Naše tkaniny sa nachádzajú v rámci popredných raktových architektúr, kde rozdelenie médií a zdrojov CPU vytvára vysoko optimalizované návrhy.

 Zbernicové adaptéry MicroSemi Adaptec SAS / SATA sú ideálne riešenie pre serverové úložné systémy, ktoré vyžadujú maximálnu šírku pásma a I / O pripojenie, nízky výkon a vysokú spoľahlivosť. Naše adaptéry SAS / SATA RAID spĺňajú požiadavky na ukladanie údajov od úrovne vstupného na najnáročnejšie transakčné databázové aplikácie a naše rozšíriteľné karty SAS ponúkajú rozšíriteľnú možnosť pripojenia / rozbehu pre ďalšie jednotky, ak sa používajú v spojení s adaptérom SAS RAID alebo SAS HBA.

Ovládače Flashtec NVMe majú šifrovacie motory XTS-AES a pomocné funkcie pre správu kľúčov (AES Key Unwrap, TRNG), ktoré umožňujú šifrovanie šifrovania na základe radiča (CBE) alebo riešenia SED (self-encrypting drive) pre šifrovanie údajov. Naše bezpečné zavádzacie FGPA zabezpečujú bezpečný zavádzač pre holý kov alebo virtualizované prostredie. MACsec PHY sa používajú na šifrovanie cez sieť.

Naše osvedčené technologické riešenia podporujú softvérové ​​uloženie (SDS), synchronizáciu, časové označovanie alebo sieťovú analýzu (detekcia mikroburstov).