Vitajte na stránkach Components-Mart.com
Slovenská

Zvoľ jazyk

 1. English
 2. Français
 3. Gaeilge
 4. polski
 5. Afrikaans
 6. Magyarország
 7. Български език
 8. Italia
 9. Kongeriket
 10. Suomi
 11. lietuvių
 12. Eesti Vabariik
 13. tiếng Việt
 14. Dansk
 15. čeština
 16. Türk dili
 17. íslenska
 18. עִבְרִית
 19. Svenska
 20. ภาษาไทย
 21. Nederland
 22. Slovenija
 23. Slovenská
 24. Português
 25. español
 26. Melayu
 27. Hrvatska
 28. Deutsch
 29. românesc
 30. Ελλάδα
 31. සිංහල
 32. 한국의
 33. Maori
Zrušiť
RFQs / Order
Part No. Manufacturer Qty  
Domov > prihláška > Širokopásmový domov / CPE
Hot značkyviac
ZilogXilinxVicorTDK-Lambda Americas, Inc.STMicroelectronicsSharp MicroelectronicsRenesas Electronics AmericaPhoenix ContactOmron Automation & SafetyNXP Semiconductors / Freescale

Širokopásmový domov / CPE

Riešenia pre širokopásmové domáce / CPE

Spoločnosť Microsemi chápe komunikačné siete a je popredným poskytovateľom riešení polovodičových systémov pre širokopásmové domáce zariadenia a poskytuje tie správne konekčné riešenia pre hlas, dáta a energiu. Naša špičková portfólio rieši viaceré aplikácie pre pripojený domov vrátane:Solutions for Connected Home | IP Phone, FTTdP RPF, VoIP Gateway & Broadand Router, PoE, Home Security | Microsemi

 • Širokopásmová brána (non-DSL)
 • DSL / G.fast Gateway
 • Adaptér pre domácu automatizáciu
 • Domáca automatizácia Gateway


Preskúmajte naše riešenia pre širokopásmové zariadenia pre domácich zákazníkov:

 • Audio procesory
 • Napájanie cez Ethernet (PoE) a spätné napájanie (RPF)
 • Obvody hlasovej linky
 • WLAN RF integrované obvody


Chcete sa dozvedieť viac? Obráťte sa na svojho miestnej pobočky spoločnosti Microsemi dnes nájsť správne technológie a produkty pre vaše požiadavky na širokopásmové brány.

Audio procesory pre širokopásmové domáce / CPE

Je navrhnutý pre hlasové aplikácie svetovej triedy s vysokým rozlíšením (HD) a novými zvukovými procesormi ZL380 značky Microsemi je technológia spoločnosti Microsemi AcuEdge ™. Táto inovatívna technológia je súbor vysoko komplexných a integrovaných algoritmov, ktoré umožňujú užívateľovi získať viac informácií z audio prostredia. Nová technológia Microsemi AcuEdge pozostáva z bezvýhradných inteligentných algoritmov audio IP. V kombinácii s vysoko integrovaným zvukovým procesorom z rady Microsemi ZL380 riešenie urýchľuje čas zákazníka na trhu prostredníctvom overeného referenčného návrhu a ľahko použiteľných vývojových nástrojov vrátane súpravy Microsemi Audio Interface Box (AIB), ktorá využíva nástroj MiTuner ™ Softvér grafického rozhrania.

Pripojený dom je o tom, že umožňuje používateľom komunikovať cez pripojené zariadenia. Pripojené zariadenia môžu obsahovať integrovanú inteligentnú domovskú bránu, intercom, Media Center, IP kameru, Skype. Technológia Microsemi AcuEdge umožňuje plnú obojstrannú prevádzku medzi pripojenými zariadeniami na dosiahnutie bezproblémovej hlasovej komunikácie s vysokým rozlíšením (HD). V komplexných hlučných prostrediach, ako sú herne a budovy, technológia Microsemi AcuEdge Technology ruší ozvenu, udržuje konštantný okolitý hluk (komfortný šum) a nepretržite konverguje počas dvojitých hovorov.

ZL38060 Connected Qallpad Block Diagram

 • ZL38060 - Pripojený procesor domáceho zvukového zariadenia
 • ZL38004 - Vyhradený hlasový procesor s dvojitými kodekmi s širokou páskou
 • ZL38005 - Dedikovaný hlasový procesor s dvojitými úzkymi kodekmi

(PoE) pre napájanie cez sieť Ethernet Broadband Home / CPE

Spoločnosť Microsemi je od roku 1999 priekopníkom v oblasti Power over Ethernet s vynálezom Power over LAN ™. Spoločnosť Microsemi má najširšiu produktovú radu Power over Ethernet, ktorá pokrýva sieťové napájacie zdroje (PSE), prijímač napájania (PD) a kompletné systémy, ktoré inteligentne vstrekujú napájanie cez Ethernet (Midspans).
Produkty Microsemi podporujú IEEE802.3af-2003, IEEE802.3at-2009 v 30W aj 60W verziách, Energeticky efektívny výkon cez Ethernet a štandard 95W Power over HDBaseT ™ (PoH). Microsemi je PoE PSE produktová rada obsahuje IC a moduly ktoré môžu byť použité na vytváranie prepínačov PoE a smerovačov (Endspans) od 1 do 96 portov v jednom systéme správy napájania. náš PoE PD IC poskytujú energeticky úspornejšie a cenovo najefektívnejšie riešenia na vytvorenie PD, ktoré spotrebúvajú až 95W cez jeden kábel kategórie 5 / 5E / 6 / 6A / 7. Midspans spoločnosti Microsemi môžu byť použité vo vnútorných a vonkajších nasadeniach s pokročilým riadením siete a energeticky úspornými modelmi PoE.

Spätné napájanie (RPF):

Technológia technológie obráteného napájania (RPF) umožňuje poskytovateľom služieb nasadiť xDSL DSLAM prakticky kdekoľvek bez potreby nasadenia miestneho napájania. Spoločnosť Microsemi je jediným dodávateľom integrovaných obvodov pre obytné priestory (CPE) a jednotku distribučných bodov (DPU).

Hlasové linky pre širokopásmové domáce / CPE

Spoločnosť Microsemi ponúka širokú škálu riešení hlasových vedení pre širokopásmové aplikácie. Obvody hlasovej linky spoločnosti Microsemi, vrátane radov miSLIC ™ a rodiny ZL880 a VE950, poskytujú zákazníkom najjednoduchšie a najefektívnejšie riešenia na pridanie hlasu do širokopásmových brán. Tieto rodiny zariadení sú optimalizované pre krátku slučku, aplikácie citlivé na výkon, káblové embedded multimediálne terminály (EMTA), hlasové brány DSL alebo integrované prístupové zariadenia (IAD), aplikácie z FTTX a hlasové brány Ethernet alebo analógové terminály (ATA) a poskytujú najvyššiu úroveň integrácie dnes k dispozícii.

Spoločnosť Microsemi ponúka rozsiahlu sadu aplikačných nástrojov vrátane nástrojov na vývoj softvéru, referenčných návrhov a vývojových platforiem, ktoré umožňujú rýchly prístup k trhom pri pridávaní hlasových aplikácií do domácich brán. Okrem toho testovací balík VeriVoice ™ ponúka najefektívnejšie a najspoľahlivejšie riešenie pre linkový test VoIP a samo-test na minimalizáciu nákladov na vlastníctvo poskytovateľov služieb VoIP. S viac ako 30-ročnou hlasovou skúsenosťou, podporovanou odbornou inžinierskou organizáciou, spoločnosť Microsemi pokračovala v poskytovaní popredných svetových výrobcov bránkových bytov spoľahlivými cenovo konkurenčnými hlasovými riešeniami.